Moto GP w Brnie – jak bilet wybrać i gdzie go kupić?

Już w sierpniu, na torze circuit odbędą się zmagania najlepszych motocyklistów świata podczas wyścigów Grand Prix. Będzie to z całą pewnością bardzo emocjonujące wydarzenie, tym bardziej, że będzie miało miejsce na jednej z najszybszych tras w Europie. Warto zobaczyć to na żywo, ponieważ nie każda impreza sportowa jest w stanie dostarczyć tyle adrenaliny i dobrej zabawy co Moto GP

Jak wybrać bilet?

Na mistrzostwa, które odbywają się w terminie 4-6 sierpnia 2017 roku można zakupić różne rodzaje biletów. Mogą to być wejściówki na jeden z trzech dni imprezy, na sam weekend albo karnet – od piątku do niedzieli. Musimy się również zdecydować na to, jakie miejsce wybrać. Może to być siedzące, na trybunach bądź stojące, w strefach Gold i Silver. Jest to dużo lepsza opcja, ponieważ nie tylko mniej zapłacimy, ale również będziemy mogli wnieść sobie na wybrany sektor krzesełko, kocyk albo karimatę. Nie czekają nas zatem trzy dni stania, spokojnie. Warto jednak pamiętać, że trybuna C (Gold) gwarantuje nam dużo lepszy widok, choć jej minusem jest to, że robi się tam większy tłok. Do wykupienia istnieją również miejsca na trybunie A, jednak niestety najczęściej znikają one w zastraszającym tempie. Dlaczego? Ponieważ obejmują one sektor z campingiem.

Gdzie kupić wejściówkę?

Zakupimy bilet na Moto GP w Brnie 2017 zarówno przez Internet jak i w punktach sprzedaży. Przykładowa cena to 400-440zł za 3-dniowy karnet w strefie Gold. Wiadomo jednak, że wahają się one w zależności od wykupionej opcji oraz długości pobytu. Najlepiej zatem sprawdzić na stronie aktualne ceny wejściówek.

Dlaczego warto jechać na to wydarzenie?

Będzie to niezapomniana przygoda dla każdego fana mocnych wrażeń. Warto pamiętać o tym, że MOTO GP w Brnie to bardzo ważne wydarzenie motocyklowe, ale również, jak to wyścigi – niebezpieczne. Adrenalina, której dostarczy nam sam wyścig i świetna zabawa w dni treningów sprawią, że zdecydowanie zapisze się to w pamięci jako jeden z najlepszych weekendów w naszym życiu. Grand Prix to jednak nie tylko obserwowanie jak świetni motocykliści prują po torze niemalże z prędkością światła. To coś więcej. Integracja, fantastyczni ludzie, wspólne kibicowanie a przede wszystkim – nieskończona zabawa, od rana do nocy. Każdy fan motoryzacji i szybkiej jazdy powinien chociaż raz doświadczyć cudownej atmosfery MOTO GP, aby móc powiedzieć, że przeżył coś naprawdę niecodziennego.

Brno jest organizatorem jednego z największych wydarzeń motocyklowych, jakie istnieją. Warto pojechać tam i być świadkiem tego, jak najlepsi motocykliści walczą ze sobą o wygraną. Niecodzienna atmosfera i energia imprezy z pewnością pozostanie w naszej pamięci przez bardzo długi czas.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *