Oryginalny prezent dla odważnego mężczyzny – 10 pomysłów

Szukasz prezentu dla mężczyzny, który jest poszukiwaczem mocnych wrażeń i najchętniej codziennie dostarczałby sobie nowej dawki adrenaliny? Podaruj mu prezent, który sprosta jego oczekiwaniom. Oto lista 10 pomysłów na oryginalny prezent dla odważnego mężczyzny.

 1. Jazda sportowym samochodem.

Dla fanów motoryzacji proponujemy przejażdżkę luksusowym, sportowym autem. Do wyboru wiele znanych modeli, między innymi Aston Martin, którym jeździł sam agent 007, Lamborghini Gallardo czy Ferrari F458 Italia.

 1. Off-road samochodem terenowym

Pozostając w temacie motoryzacyjnym – jazda po bezdrożach samochodem z napędem 4×4 to wyzwanie nawet dla najlepszych kierowców. W pakiecie jazda po specjalnie przygotowanej trasie, szkolenie teoretyczne i praktyczne, a także opieka instruktora w trakcie przejazdu. Gwarantujemy ekstremalne doznania podczas pokonywania stromych wzniesień i przeszkód.

 1. Jazda quadem

W tym przypadku również proponujemy zmierzenie się z offroadowym wyzwaniem, zmieniamy jednak samochód terenowy na quada. To świetna możliwość, aby sprawdzić się w panowaniu nad tego typu maszyną. Uczestnik ma możliwość samemu podjąć decyzję, czy wybiera trudniejszą czy łatwiejszą trasę.

 1. Strzelanie

Coś dla entuzjastów broni. Wizyta na strzelnicy dostarczy mocnych wrażeń, a jednocześnie pozwoli na wypróbowanie różnych legendarnych broni, do wyboru między innymi Kałasznikow czy Glauberyt.

 1. Aerotunel

Dzięki silnym strugom powietrza wytwarzanym przez symulator lotu, każdy kto w dzieciństwie marzył o lataniu, może tego w końcu doświadczyć na własnej skórze. Przełamanie grawitacji i duża dawka emocji gwarantowane!

 1. Flyboard

  Flyboard to urządzenie, które pozwoli na uniesienie się ponad taflę wody nawet do 10 metrów. Dzięki turbinie skutera wodnego można poruszać się z dużą prędkością pod taflą wody, a także wykonywać akrobacje w powietrzu, co dostarczy niesamowitych wrażeń.

 2. Pilotowanie samolotu

Propozycja dla fanów lotnictwa. Dzięki temu prezentowi osoby bez doświadczenia w tym temacie mogą usiąść za sterami prawdziwego samolotu, posłuchać w jaki sposób piloci komunikują się z kontrolą ruchu lotniczego i poznać zasady działania przyrządów lotniczych. Wszystko pod kontrolą doświadczonego pilota.

 1. Lot paralotnią

Kolejny z prezentów dla osób bez lęku wysokości. Lot paralotnią to świetna okazja do spojrzenia na znane krajobrazy z zupełnie innej perspektywy. Istnieje również możliwość nagrania tego kawałka nieba na nośnik cyfrowy.

 1. Skok na bungee

Ta pozycja to coś zdecydowanie dla odważnych. Skok na bungee powoduje niesamowity wzrost adrenaliny, a odczucia, jakie mu towarzyszą, są niezapomniane. Swoje swobodne spadanie można również nagrać i odtwarzać w nieskończoność siedząc spokojnie na kanapie w domu.

 1. Skok ze spadochronem

Tej rozrywki nie trzeba nikomu rekomendować. Lot ze spadochronem to pozycja obowiązkowa dla każdego odważnego mężczyzny, poszukującego mocnych przeżyć.

Sprawdź prezenty dla mężczyzn w SuperPrezenty.pl.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *