Captain Fawcett – najpopularniejsza marka kosmetyków dla mężczyzn

Kobiety zwracają szczególną uwagę na zadbanych mężczyzn. Częściowo można uwzględnić tutaj ubiór, niemniej jednak istotny jest też odpowiedni męski zapach, zadbany zarost oraz fryzura. Doskonałym pomocnik do zapewnienia tych atutów okazuje się Captain Fawcett. Popularna firma kosmetyków do brody dla mężczyzn, która zostanie przez nas szerzej omówiona.

Captain Fawcett – co to jest?

Męskie kosmetyki firmy Captain Fawcett wywodzą się z Wielkiej Brytanii. Zaliczają się do nich kosmetyki do stylizacji brody, a także akcesoria, które okażą się pomocne w ich pielęgnacji. Marka ta powraca z odnowioną recepturą, której historia sięga ponad dwustu lat wstecz. Bowiem, w 1905 roku Percy Fawcett, brytyjski geograf, archeolog, kartograf i jednocześnie odkrywca zaginął na jednej ze swoich wypraw. Wraz z nim zaginęły wartościowe zapiski na temat receptur wosku, olejku i innych kosmetyków do brody. Obecna receptura zapewnia doskonałą pielęgnacji zarówno dla brody, jak i krótszego zarostu lub wąsów.

Captain Fawcett – Olejki do brody

Olejki, jakie oferuje marka Captain Fawcett przede wszystkim zapewnią mężczyźnie nieskazitelny zapach. Wszystko dzięki doskonale dobranej mieszaninie najlepszych olejków eterycznych, migdałowych, jojoba oraz witaminy E. Ponadto receptura pozwoli, aby zarost oraz broda były miększe i nawilżone. Olejek do brody to niezbędny kosmetyk, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdego mężczyzny, któremu zależy aby jego broda była miła i przyjemna, zarówno w wyglądzie, jak i dotyku. Aby odpowiednio zastosować olejek do brody wystarczy nałożyć na rękę raptem kilka kropelek, a następnie wetrzeć je w brodę. Pozostaje tylko rozczesać brodę i cieszyć się cudownym efektem. Ceny olejków do brody mieszczą się w przedziale od 54 zł do 70 zł.

Woski do wąsów Captaina Fawcetta

Jedna z najbardziej legendarnych i unikalnych receptur, jakie oferuje dla mężczyzn firma Captain Fawcett. Tytuł legendy zawdzięcza swojej historii. Woski nadadzą wąsom pełni kształtu oraz bardzo stylowy wygląd. Wszystko dzięki doskonale mocnej formule. Receptura wykonana została wyłącznie z naturalnych składników. Można to zaobserwować poprzez delikatny zapach lawendy. Wosk jest zapakowany w małej 15ml buteleczce, a cena waha się w przedziale od 40 zł do 50 zł. Aby poprawnie nałożyć wosk do wąsów, należy rozgrzać w dłoniach, bądź suszarką słoik z woskiem, a następnie rozetrzeć pomiędzy kciukiem, a palcem wskazującym. Finalnie pozostaje nałożyć wosk na wąsy i brodę.

Akcesoria marki Captain Fawcett

Marka Captain Fawcett, to nie tylko wspaniałe kosmetyki, ale także rozmaite dodatki, które okażą się przydatne podczas pielęgnacji brody, zarostu oraz wąsów. Jednym z nich szczotka do brody, która oczyszcza zarówno krótką, jak i dłuższą brodę, a także nadaje jej wymarzony kształt. Kolejnym przydatnym akcesorium są nożyczki do brody i wąsów. Pozwolą przyciąć, strzyc, a także cieniować brodę. Nie zabraknie także grzebieni do brody, które są  niezbędnym akcesorium każdego brodacza. Ponadto marka oferuje zestawy kosmetyku z wybranym dodatkiem, np. zestaw olejku do brody wraz z grzebieniem. Ceny są bardzo zróżnicowane, jednak adekwatne do jakości produktów.

Z czystym sumieniem można stwierdzić, że Captain Fawcett to najpopularniejsza marka kosmetyków dla mężczyzn, zarówno z krótkim zarostem, jak i bujną brodą. Jeśli wygląd odgrywa ważną rolę w Waszym życiu, warto skorzystać z powyższych kosmetyków.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *