Queen + Adam Lambert w Polsce – koncert 2017

Legendarny zespół Queen z wokalistą Adamem Lambertem wystąpi już 6 listopada w Łodzi na Atlas Arenie. Za efekty specjalne oraz organizację odpowiadają najlepsi specjaliści. W dzisiejszym artykule dowiemy się czegoś więcej na temat tego zespołu oraz jego trasy koncertowej.

Decydując się na pójście na koncert możemy liczyć na niesamowite emocje, najlepszą muzykę oraz niezapomniane wrażenia. Za całe wydarzenie odpowiada agencja Prestige MJM. To koncert, na którym po prostu trzeba być!

Queen – krótka historia

Zespół rockowy utworzony w Londynie w roku 1970 przez Briana Maya, Rogera Taylora oraz Freddiego Mercury’ego. Do zespołu rok później dołączył basista John Deacon. Muzyka tworzona przez zespół jest unikalna, ma oryginalne brzmienie i niesie ze sobą merytoryczną treść. Queen słynie też ze swojego oryginalnego stylu oraz aranżacji koncertów na najwyższym poziomie.

Najciekawszą postacią zespołu był oczywiście Freddy Mercury, który swoim wyglądem, stylizacją oraz sposobem poruszania się na scenie wyróżniał się spośród wszystkich.

Adam Lambert – krótka historia

To amerykański piosenkarz, autor tekstów i aktor teatralny. Zaistniał dzięki udziale w programie American Idol (2009), gdzie zajął drugie miejsce. Od roku 2012 współpracuje z zespołem Queen i zagrał z nimi ponad 90 koncertów. Od czasu udziału w programie prócz współpracy z Queen wydał 3 albumy solowe.

Trasa koncertowa Queen + Adam Lambert

Trasa rozpoczęła się 23 czerwca w Phoenix (Arizona) w Gala River Arena i do dnia 5 sierpnia będzie trwała w Ameryce – ostatni koncert Queen zagra w Houston w Texasie. Jesienią zespół wyruszy w Europę.

Adam Lambert z zespołem Queen zagrał już ponad 90 koncertów od 2012 roku. Swoją przygodę rozpoczęli w Kijowie, kiedy to realizowali swoją pierwszą europejską trasę.

Zespół na tegoroczną trasę koncertową przygotował całkowicie nowe show wsparte najnowocześniejszą produkcją. Znając klasę tego zespołu oraz profesjonalizm ekipy, która stoi za całym wydarzeniem możemy spodziewać się koncertu na najwyższym poziomie – nie tylko muzycznym, ale też wizualnym.

Za projekt i produkcję całego show odpowiada Ric Lipson z Entertainment Architects Stufish Production, który uważany jest za najlepszego w swoim fachu. Znany jest na całym świecie ze swojej współpracy z takimi wykonawcami jak Pink Floyd, the Rolling Stones czy U2.

Za oświetlenie odpowiada znany całej branży Rob Sinclar, który odpowiadał do tej pory za oświetlenie podczas trac koncertowych takich wykonawców jak Adele czy Kylie Minogue. Do obsługi w trakcie show ma ponad 300 reflektorów.

Queen i Adam w Łodzi

Polscy fani zespołu Queen będą mieli okazję w tym roku posłuchać na żywo tego zespołu wraz z wokalistą Adamem Lambertem. Wystąpią oni w Łodzi na Atlas Arenie już 6 listopada – kup bilet na alebilet.pl. To z pewnością będzie najgłośniejsze wydarzenie tego roku, na którym powinien pojawić się każdy fan zespołu.

 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *