Nowy projekt Katarzyny Nosowskiej – #fatandhappy

Zespół Hey pod koniec 2017 roku zawiesił działalność na czas nieokreślony, czym bardzo zasmucił swoich fanów. Katarzyna Nosowska, wokalistka zespołu, wypowiedziała się o tym w następujący sposób: Najwyższa pora dać odpocząć od nas ludziom. Jesteśmy wszyscy w zespole już w tym wieku, że to chyba ostatni moment, żeby poczuć, jak to jest ryzykować. Dowiedzieć się, kim jesteśmy bez tego projektu. (…) Przyznaję się oficjalnie, że inicjatorką tego pomysłu byłam ja.

Każdy koniec jest początkiem

Kochana przez fanów, charyzmatyczna wokalistka nie spuszcza jednak z tonu i nie znika z social mediów. Znana ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do życia zaczęła publikować na Instagramie krótkie nagrania dotyczące… jedzenia. Nie są to jednak poradniki jak być fit czy jak odżywiać się zdrowo.

Na przekór modzie

Bazując na fali niesamowicie popularnych trenerek fitness Katarzyna Nosowska postanowiła nauczyć młode Polki jak wypracować sobie figurę godną artystki jej poziomu. Nie umniejszając jej samej, nie jest to figura modelki, do której dąży cały świat. Rozpoczęła nagrywanie filmików opatrzonych hashtagiem #fatandhappy, który już zaczyna robić furorę w sieci.

Instagramowy poradnik

Jej zabawne filmiki ogląda już ponad 100 tysięcy obserwujących. Ten przekomiczny zapis powolnego jedzenia chipsów („żuj powoli, aby zawiązało się sadło”) czy organizowania przestrzeni do ćwiczeń (przy otwartych drzwiach lodówki) to murowany polepszacz humoru. W serii #fatandhappy zobaczymy także wyśmienitych gości.

Koledzy po fachu

Agata Kulesza została obsadzona w roli prowadzącej program fatandhappy. Jej atrybutem jest wielki, złoty mikrofon. W drugiej serii treningów występuje, poza przyjaciółką wokalistki, pozornie zestresowany Dawid Podsiadło z bitą śmietaną na wąsie. Z niecierpliwością czekamy na inne gwiazdy, które dołączą do wspólnych treningów!

Fit motywacja

Filmiki Katarzyny Nosowskiej pokazują, że społeczeństwo nie potrzebuje jedynie wyćwiczonych wzorców, osób, które z kaloryferem na brzuchu i uśmiechem na ustach będą każdego ranka motywować do przebiegnięcia maratonu czy wizyty na siłowni. Nie do wszystkich trafiają idole tego pokroju.

Jak nie zwariować?

Wokalistka poprzez swój karykaturalny cykl filmików pokazuje, że nie trzeba być szczupłym i wysportowanym, żeby być wartościowym człowiekiem. Balansując na granicy śmieszności i absurdu udowadnia, że artyści to też ludzie – chociaż często patrzą na nas z perspektywy scena – widz, to też mają chwile słabości i nie zawsze są idealni.

Czytając komentarze możemy zobaczyć jak ludzie entuzjastycznie reagują na to podkreślanie gorszych stron wokalistki:

Kasiu Kochana!!! Jakże się cieszę, że jest mi dane oglądać Cię bez maski (filtra)!!! 

Jestem fanką. To chyba jeden z pierwszych programów, w którym uczeń może przerosnąć mistrza w tak szybkim tempie.

Kasiu jesteś boska kolejny odcinek i łzy mi ciekną pi polikach 😉

Wokalistka dała się poznać w mediach z różnych stron, nigdy jednak nie była aż tak popularną instagramerką jak teraz. Może to czas najwyższy, żeby zaryzykować i zostać jedną z najsławniejszych #instagirl w Polsce?

Karolina Chara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *