Największe wydarzenia rozrywkowe w 2018 roku

Zbliżający się 2018 rok zapowiada się obiecująco, ponieważ odbędzie się wiele ekscytujących wydarzeń. Nie zabraknie wyjątkowych koncertów muzycznych ani wydarzeń sportowych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, w obrębie swoich prywatnych zainteresowań. Co jeszcze przyniesie ze sobą nadchodzący rok? Szczegółową rozpiskę przedstawiamy w artykule.

Bryan Adams w Warszawie

Kanadyjski artysta Bryan Adams to jeden z najbardziej popularnych wokalistów na świecie. Jego utwory jak Heaven, Please Forgive Me, nagrane z Tiną Turner It’s Only Love czy hity do przebojów filmowych – Everything I Do I Do It For You (z filmu Robin Hood) oraz All for Love w trio ze Stingiem i Rodem Stewardem ( z filmu Trzech Muszkieterów) – znane są na całym świecie. Bryan Adams już 5 maja 2018 wystąpi w Hali Torwar w Warszawie. Koncert w Polsce jest jednym z przystanków na trasie The Ultimate Tour, związanej z promocją płyty składankowej Ultimate – do sklepów płyta trafiła 3 listopada. Płyta Ultimate zawiera 21 utworów, które Bryan Adams stworzył w latach 1980-2017. Dwie nowe piosenki stworzone specjalnie z uwagi na nowy album to Please Stay oraz Ultimate Love. Kanadyjski piosenkarz już 5 maja 2018 roku pojawi się w Warszawie, gdzie podczas majowego weekendu będziemy mogli wysłuchać jego największy hitów, które pojawiły się również na krążku Ultimate.

Emeli Sandé na Tauron Arena w Krakowie

Emeli Sandé już niedługo wystąpi w Polsce. 1 grudnia rozpoczęła się sprzedaż biletów, a artystkę będzie można zobaczyć i wysłuchać na żywo już 23 lutego 2018 roku na Tauron Arenie w Krakowie. Emeli Sandé dała się poznać w 2011 roku, ujawniła wtedy światu pierwszy singiel Heaven . Sukces na scenie międzynarodowej odnotowała rok później, kiedy wydała swój debiutancki album Version of Events, a takie utwory jak Read All About It, Next To Me czy My Kind of Love – podbiły serca ludzi na całym świecie. Za swój debiutancki album Emeli Sandé otrzymała nagrodę dla Najlepszego Albumu 2012 roku, został też nagrodzony singiel Read All About It, jak i sama artystka. W tym roku wokalistka została nagrodzona ponownie, otrzymała nagrodę Brit Awards dla Najlepszego Brytyjskiego Wykonawcy 2017. Jeśli chcecie usłyszeć czarujący głos Emeli Sandé, nie czekajcie i kupcie bilet już teraz, gdyż rozchodzą się w szybkim tempie.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to największe wydarzenie w świecie piłkarskim, które regularnie odbywa się co 4 lata, podobnie jak Mistrzostwa Europy, które czekają nas już w 2020 roku. Polska drużyna zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji i zagra w grupie H, wraz z Senegalem, Kolumbią oraz Japonią. Będą to pierwsze Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w Europie Wschodniej, dodatkowo w kraju, leżącym na dwóch kontynentach – w Europie i Azji. Mecze grupowe rozegrają się na 12 stadionach, w 11 rosyjskich miastach. Drużyna Orłów Nawałki, będzie 8-mym polskim składem, który pojawi się na Mundialu. Polska reprezentacja swój pierwszy mecz rozegra z Senegalem, 19 czerwca 2018 roku o godzinie 17 na Stadionie Spartaka w Moskwie. Drugi mecz polskiej reprezentacji odbędzie się 24 czerwca 2018 roku, o godzinie 20, na Kazan Arenie w Kazaniu. Ostatni mecz grupowy Polaków będzie miał miejsce w Wołgogradzie, na Volgograd Arena, 28 czerwca 2018 roku. Polacy w tym meczu zawalczą z reprezentacją Japonii.

Jak widać atrakcji nie zabraknie w 2018 roku, a z pewnością systematycznie będzie ich przybywać. Przed nami mnóstwo wrażeń i emocji, które warto przeżyć w gronie znajomych i bliskich osób. Nie pozostaje nic innego, jak kupić bilety na jedno z wyżej wspomnianych przedsięwzięć, aby móc cieszyć się z miło spędzonego czasu.

Jakub Niedzielski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *